Zobrazených 1–24 z 30 výsledkov

Lanadol Licker

23,48 129,14 
Prostriedok na domastenie kožených a semišových výrobkov
pri mokrom čistení a domastenie kože po čistení sprejovaním.
• Zabezpečuje rovnomerné domastenie hladkých a velúrových koží.
• Reaktivuje farby a zvyšuje ich živosť, dodáva hladký a vláčny omak.
• Významne zvyšuje odolnosť kožených výrobkov voči vode a vlhkosti.
• Použitie v poslednom kúpeli mokrého čistenia alebo sprejovaním.

Adsorbon 25kg

145,25 
Vysokoaktívny práškový filter Balenie: 20 kg kanister

Alkanon 20kg

69,80 
Neutralizuje a stabilizuje čistiace médium, pôsobí preventívne proti korózii stroja, odstraňuje Pachy z média, zabezpečuje hladkú destiláciu. Balenie: 20 kg vrece

Aromatex 9kg

99,72 
Parfemačný koncentrát s príjemnou dlhotrvajúcou vôňou pre použitie pri chemickom čistení. - Je priľnavý k textilu a prevonia textílie príjemnou, sviežou, nevtieravou a dlhotrvajúcou vôňou. - Eliminuje zápach z dymu a ohňa a iné nepríjemné pachy, ktoré sa môžu vyskytnúť v procese čistenia. - Úsporný a ekonomický pri použití.

Clip Comfort

41,70 200,16 
Koncentrovaný zosilovací detergent s vynikajúcim čistiacim efektom, vysokoaktívnym pohlcovaním pachov, neutrálnou vôňou, výborným antistatickým účinkom a komfortnou apretáciou na ochranu vlákna. - Umožňuje vďaka vynikajúcemu čistiacemu účinku dosiahnuť hygienickú čistotu a komplexnú ochranu čistených textílií pred šedivením. - Vysokoaktívne zložky, ktoré absorbujú pachy, zabezpečujú neutrálnu sviežu vôňu čistených textílií. - Vlastnosť CLIP COMFORT pohlcovať pachy je taká dominantná, že úplne odstraňuje aj intenzívne pachy, ako napr. z dymu, telesný zápach, atď. - Výborná ochrana vlákna a spoľahlivý antistatický účinok zjednodušujú žehlenie; pohodlnosť nosenia vyčistených textílií sa značne zvyšuje. - Zabraňuje uvoľňovaniu vlákien, plstnateniu a žmolkovaniu v čistiacom stroji, vďaka tomu je optimalizovaný sušiaci proces. - Neobsahuje VOC; zvyšky po destilácii zostávajú tekuté a čerpateľné.

Clip Green Conc

53,95 237,38 
Vysoko koncentrovaný zosilovací detergent s vynikajúcou čistiacou silou. Extra nízke dávkovanie. Bez VOC látok a plnív. - Vyskokokoncentrovaná kombinácia účinných aktívnych látok. - Účinný a hygienický napriek extrémne nízkemu dávkovaniu. - Chráni pred šedivením a dodáva sviežu vôňu. - Veľmi ekonomický pri používaní, v kombinácii s vysokým účinkom aktívnych zložiek na textil sa redukujú zvyšky po destilácii. - Výborná ochrana vlákna a spoľahlivý antistatický účinok zjednodušujú žehlenie; pohodlnosť nosenia vyčistených textílií sa značne zvyšuje. - Zabraňuje uvoľňovaniu vlákien, čo pomáha optimalizovať sušiaci proces.

Deprit 1

7,97 
Pre odstraňovanie škvŕn po: Krv, bielkoviny, škrob, jedlo

Deprit 2

7,97 
Pre odstraňovanie škvŕn po: Farba, lak, make-up, lepidlo

Deprit 3

7,97 
Pre odstraňovanie škvŕn po: Káva, čaj, ovocie, červené víno

Deprit 4

7,97 
Pre odstraňovanie škvŕn po: Mastnota, olej, vosk, žuvačka

Deprit 5

7,97 
Pre odstraňovanie škvŕn po: Hrdza, kov, staré krvavé škvrny

Deprit 6

7,97 
Pre odstraňovanie škvŕn po: Atrament, pigment

Deprit Professional SET

47,89 
6 x sada Súprava detašovacích prostriedkov na odstraňovanie problémových škvŕn, s tabuľkou na používanie

Distil 4kg

113,96 
Znižuje penivosť pri destilácii Balenie: 4 kg kanister

DOWPER PURE POWER PERCHLÓR

59,85 
Špeciálny, 99,95% čistý perchlóretylén pre vysokú kvalitu čistenia. Správna voľba pre použitie v moderných strojoch. NIEJE MOŽNÉ POSLAŤ KURIÉROM BALENIE: 23 kg (15 l)

n-Butylacetát

9,60 
Testovanie gombíkov a plastových doplnkov pred chemickým čistením v rozpúšťadlách Perchlóretylén, Sensene Fľaša 1 l

HYDROB EASY DRY

56,95 113,90 
Impregnačný prostriedok na vodeodolnú a olejoodpudivú úpravu. Efektívny pri nízkej teplote sušenia

Hydrob FC

49,90 239,52 
Impregnačný prostriedok na vodeodolnú a olejoodpudivú úpravu a zvýšenie odolnosti voči škvrnám

Lanadol Aktiv

28,30 135,84 
Špeciálny čistiaci a vlákno ochraňujúci prostriedok s farbu stabilizujúcim účinkom na použitie pri mokrom čistení. - Má výbornú schopnosť rozpúšťať tuk, olej a pigment a je optimalizovaný pre podmienky použitia pri mokrom čistení a jemnej mechanike prania pri teplotnom rozsahu do 30-40 °C - Chráni jemné textilné vlákna a vlnu pred plstnutím a zrážaním počas procesu mokrého čistenia. - Chráni farby, pri slabej stálofarebnosti je výrazne nižšie riziko odfarbenia. - Môže byť použitý aj pri praní vlny, jemných textílií, funkčných odevov.

Lanadol X-PRESS

30,35 145,68 
Špeciálny čistiaci prostriedok na menej citlivé textílie určený na mokré čistenie od studeného do 40°C

Lanadol Apret

28,30 135,84 
Prostriedok na ochranu vlákna s apretačným a antistatickým účinkom na použitie pri mokrom čistení. - Vytvára dočasný ochranný fi lm na povrchu vlákna pre ochranu pred mechanickým vplyvom, zrážaním a plstnatením vlny pri sušení. - Dodáva textílii vynikajúci elastický omak a znižuje krčivosť odevov. - Zvyšuje odolnosť vlákna pred znečistením a vplyvom vlhkosti.

Lanadol Avant

24,05 115,44 
Špeciálny preddetašovací prostriedok pri mokrom čistení na silne znečistené časti s vynikajúcou odmasťovacou schopnosťou. S vysokou účinnosťou odstraňuje mastné a olejové nečistoty. - S vysokou účinnosťou odstaňuje mastné a olejové nečistoty. - Vhodný na jemné a citlivé textílie, chráni farby a vlákno. - Optimalizovaný pre účinné odmasťovanie v teplotnom rozsahu 10-40 °C. - Vynikajúco rozpúšťa pigmenty a znižuje riziko šedivenia textílií.

Oleoderm

26,35 115,94 
Apretácia na zjemnenie a regeneráciu koží a kožušín s vodeodpudivým efektom.

Peramon 4,5kg

49,73 
Stabilizátor rozpúšťadla s deodorantom, údržba odlučovača vody